Nejkrásnější interiér


Je krásné mít své vlastní bydlení, ale mnohem krásnější je, když je to váš domov. Aby se „pouhé“ bydlení stalo vaším domovem, měli byste se v něm cítit krásně, útulně a bezpečně. Z každého koutu by na vás měl sálat klid i radost, pocit bezpečí a zázemí. Každý z nás má jiný vkus a bytový designéři z Prahy bydesign.cz to dobře ví. Umí se přizpůsobit a navrhnout vám interiér vašeho domu či bytu tak, aby byl vkusný, příjemný. Máte raději modernu? Nebo inklinujete do retro stylu? Společnost Be Design tvoří dvě šikovné designerky ve svém oboru, které empaticky a s velkým tvůrčím talentem a geniálním vkusem vám vykouzlí úsměv na tváři a bydlení promění ve skutečný domov.

ložnice

Přejete si něco změnit ve svém obývacím pokoji? Ve své ložnici? Ve své kuchyni? Vylepšit dětský pokoj či pokoj pro hosty? Anebo mít nádhernou koupelnu a toaletu? Pracovnu? Své domácí wellness? Nebo máte kanceláře a chcete je mít vkusně zařízené, aby reprezentovaly? Be Design se zabývá i designem komerčních prostorů a wellness i fitek. Firma Be Design vám ve všem vyjde vstříc. Dvě zkušené, talentované a profesionální designerky s empatickým přístupem a milým jednáním vás vyslechnou, představí vám 2D návrh, 3D vizualizaci vámi vybraného prostoru. Mohou vám představit i více návrhů a vizualizací, není problém. V jejich zájmu je, abyste byli maximálně spokojeni.

modrá ložnice

A jak dál? Nastane spolupráce ohledně realizace. Vkusně, jemně a citlivě řeší barevný soulad a soulad materiálů, pohodlí, kreativitu, funkčnost. Ví dobře, že jde nejen o krásný interiér, kde by vám bylo příjemně, ale také o to, aby vše krásně fungovalo. A ano, berou i v potaz vaše finanční možnosti. Chtějí z vašeho bydlení vytvořit království a domov, oázu klidu a radosti. Místo, kam se vždy rádi budete vracet a trávit svůj volný čas a relax. Na svých stránkách můžete nahlédnout na fotky již zrealizovaných projektů.