Peníze na dům

Vždycky jsem chtěla bydlet ve velkém domě, někde na vesnici, kde také bude opravdu veliká krásná zahrada. A celý život jsem bydlela v bytě. A byl to dokonce tak malý byt, že jsme se tam nevešli ani jako tříčlenná rodina. Kolikrát když jsem říkala svým rodičům, jestli by nebyli tak hodní a jestli by třeba nepořídili nějaký malý domek na vesnici anebo na kraji města. I když mi moji rodiče stále opakovali to, že by si to také přáli, ale na to nikdy prý neměli peníze. Později jsem se však dozvěděla, že mi lhali. Jak to mohli udělat, proč mi neřekli normálně pravdu, že je to tak špatné?

Také si budu brát hypotéku.

Oni na to peníze měli, jenomže můj otec byl tak hodně zadlužený že by mu hypotéku ani nikdy nedali. A myslím si, že kdyby naši prodali náš starý byt, a potom by si vzali jenom nějaký úvěr nebo malou hypotéku, tak by to bylo všechno možná v pořádku. Myslím si, že už bych dávno žila s rodiči v nějakém malém domečku. Proto předpokládám, že třeba když si někdo chce vzít nějakou hypotéku, tak to také pořádně musí uvažovat nad tím, jestli vůbec mu ji dají a jaký druh hypotéky by si vzal. Podle mého názoru je americká hypotéka bez dokládání příjmů naprosto ideální.

Hypotéka je skvělá na bydlení.

A vy se možná ptáte, co to znamená, když se řekne americká hypotéka bez dokládání příjmů. A musím uznat, že ze začátku jsem také tomu moc nerozuměla. Protože jsem se podívala na webové stránky fahd.cz, kde jsem se dozvěděla více informací o hypotéce bez doložení příjmu. Také mě zarazilo to, že o ní nic moc nevím, přitom je tak prima. A nakonec jsem se dozvěděla, že to velice oblíbená hypotéka a velice častý finanční produkt, takže jsem si řekla, že kdybych v budoucnu také chtěla bydlet někde na vesnici a chtít hypotéku, tak samozřejmě si vezmu tuto americkou hypotéku bez registru. A americkou hypotéku bez dokládání příjmů https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/ doporučuji i vám.