Práce s reklamou

Já sama jsem vždycky chtěla podnikat, ale abych pravdu řekla, tak jsem byla docela srab v tom, že jsem se vždycky bála. Neměla jsem odvahu na to, abych se do něčeho pustila. Vždycky jsem byla spíše taková zdrženlivá, a to úplně ve všech ohledech. Zdrženlivá jsem byla také jak ve vztazích, protože jsem si také neudržela žádný milostný vztah. I když jsem si moc snažila, tak nikdy mi to moc nešlo. Ani nevíte, jak jsem z toho byla vždycky zklamaná, protože samozřejmě láska vždycky bolí. Láska nemusí být vždycky opravdu šťastná, jak se píše v pohádkách. Proto nakonec jsem si řekla, že když mám smůlu v lásce, že bych mohla mít klidně i nějaké štěstí ve hře nebo právě ve zmíněném podnikání.

Jsem hodně pečlivá.

Ale u mě platí to, že mám smůlu opravdu ve všem. Takže když jsem potom psala na střední škola referát o podnikání anebo o internetových reklamách, tak jsem z tohoto referátu dostala bohužel čtyřku. Docela to byl šok, očekávala jsem alespoň dvojku, maximálně trojku. Ani nevíte, jak moc mě to mrzelo, protože na tyto referáty jsem se velice pečlivě připravovala, stejně to vyšlo všechno vniveč.

Práce online mě baví.

Takže jsem byla z toho zklamaná. A nyní už vím, že reklamy na všechny výrobky nebo služby jsou velice důležité. Reklamu si můžete dát také na sociální sítě jako například Pinterest anebo Tik Tok, tak samozřejmě také na Instagram a Facebook. A já jsem si velice oblíbila pinterest, protože je více barevnější a je tam více lidí ze všech sociálních médií. Pokud i vy máte zájem o nějakou reklamu, tak se můžete podívat i na webové stránky ppcprofits.cz, kde jsou informace o TikTok PPC reklamě a také o pionterestu https://www.ppcprofits.cz/reklama-na-pinterestu, který je na ppcprofits.cz, kde se dozvíte opravdu plno informací o tom, jak podnikat nebo jak si udělat internetovou reklamu. Určitě vyzkoušejte sílu a moc sociálních sítí, jako třeba pinterest.