Velká a užitečná stavebnice


Možná vám připadá stavba skleníků náročná, ale opak je pravdou, protože skutečně se jedná o jednu velkou skládačku. Vy si objednáte skleník podle potřeby a vaší volby či preferencí a domů vám přijde skládanka. Je pravdou, že dostanete i návod a bude dobré se ho držet, protože zde máte popsáno, jak budete postupovat, a to skutečně krok za krokem. Montovaný skleník, který si zakoupíte u naší společnosti, nemusíte stavět úplně sami, ale můžete si u nás objednat odbornou montáž. Rádi vám zakoupený skleník nejen dovezeme zdarma na vámi určenou adresu, ale vyhradíme si čas i na jeho sestavení.

skleněný skleník

Proč skleníky od nás?

Samozřejmě není podmínkou, že si musíte kupovat skleníky od nás, ale přece jenom, než si nějaký skleník zakoupíte, tak se napřed seznamte s jeho materiálem, a dokonce i se zakázkou, která by vám měla přijít například přes nějakou dopravní společnost. Mnohdy se totiž stává, že je skleník neúplný a vy musíte si objednat a zakoupit další náležitosti, abyste mohli fungovat. Poté sice jste si zakoupili nejlevnější skleník na trhu, ale další komponenty si musíte objednat zvlášť a cenová relace se prodraží.

skleník z polykarbonátu

Naše společnost vám nabízí kompletní montovaný skleník, který je vyroben z vysoce kvalitní pozinkované konstrukce. Výplně si u nás můžete vybrat podle vašeho uvážení nebo i našeho doporučení. Volit lze mezi polykarbonátem nebo klasickým sklem. Jen s tím rozdílem, že v současné době se jedná o vysoce kvalitní materiál, který nemusíte stínit v parných dnech a sluneční paprsky vaší úrodě nebo sazeničkám neublíží. Součástí zakázky je rovněž dostatečné množství gumy lemovky, která vám postačí na střechu i do dveří.

Když se na chvíli zdržíme u horní části skleníků, tak určitě vás může zarazit obrácené umístění oken, nicméně za tu dobu, co skleníky vyrábíme, se nám osvědčila více tato forma větrání, což je od hřebene skleníku. Lze si u nás zakoupit rovněž automatické otevírání oken.