Firmy musí mít svá sídla

Jak poznáme nějakou firmu? Například tak, že na určité adrese najdeme nějakou její budovu či kancelář, že na takovou adresu můžeme poslat nějakou poštu, která se tak dostane právě k tomu, ke komu se má dostat, a podobně, a tím dosáhneme toho zamýšleného. Což znamená, že se firma pozná i podle jejího sídla. A kdyby ho neměla? Pak by prostě vůbec nemohla existovat. Firma bez sídla je prostě nonsens.

Ale je tu problém. A to ten, že ti, kdo by chtěli mít svůj vlastní podnik a provozovat tu svůj byznys, nemají často prostředky na to, aby si pro svou firmu žádoucí sídlo pořídili. Bývá to pro ně často příliš drahé, a někdy se navíc ani nedaří najít to pravé.

obchod s ovocem

Jenže bez sídla nikomu jeho firmu ani nezaregistrují. Bez toho nemůže ničí podnikání ani spatřit světlo světa. A tak se nakonec přece jenom musí nějaká ta nemovitost coby firemní sídlo sehnat. A když si nelze k tomuto účelu vhodnou nemovitost koupit, musí se vymyslet http://www.cirqueon.cz/cs/zpravy/recenze/item/1502-dukto-%25E2%2580%2593-co-vsechno-se-da-vymyslet nějaké alternativní řešení, jak si s tím poradit. A takovým řešením může být virtuální sídlo Ostrava Kancelar29. Což sice není firemní sídlo, které by onomu konkrétnímu majiteli firmy patřilo, ale tento ho může ke své naprosté spokojenosti využívat.

Jak to tady funguje?

firemní budova

Je tu někdo, kdo nabízí svoji dost atraktivní budovu k dispozici těm, kdo potřebují takzvané virtuální firemní sídlo. A takoví podnikatelé si u něj mohou zaplatit za možnost využívat tuto adresu coby sídlo své firmy a mohou tu využívat i určitý okruh nabízejících se služeb, bez nichž by se podnikalo jen velice složitě. Podnikatelé si ale nekupují tuto budovu jako takovou, a proto je to nevychází vůbec draze. A to se jim pochopitelně hodí, zejména pokud nemají dostatek peněz, i když nejen tehdy. Takové sídlo i důstojně reprezentuje, a kdo na něj vsadí, vzbudí zájem už i jen na první dojem.

A podnikat v takovém virtuálním sídle tedy lze. A je to někdy dokonce lepší než mít sídlo skutečné.