Já a zdraví

Řekla jsem si, že zdraví máme jenom jedna, takže bychom o něj také měli opravdu hodně pečovat. Protože jsem si řekla, že až budu mít rodinu, tak bych si moc přála, by celá moje rodina žila zdravý životní styl. Jenomže když se potom tohle stalo, tak byl opravdu velice složité udržet to, jak jsem si přála. Mojí rodině se vůbec nelíbilo, že vařím stále jenom zdravá jídla a že nekupuji moc sladkého jídla a že také nekupuj skoro žádný alkohol. tom alkoholu si stěžovat hlavně můj přítel, protože přítel si chtěl někdy dát třeba večer sklenku vína, kdežto já jsem nechtěla. Protože přišlo mi to úplně zbytečné. 

Zeleninu mám ráda.

Nejenomže alkohol škodí zdraví, také mi přišlo zbytečné to, že bychom měli utrácet peníze za alkohol. Ale přítel se prostě nedá. Jednou donesl láhev vína a řekl, že bychom si mohli dát třeba láhev vína, když je ten pátek a je svátek. Jak jsem řekla, že si možná jednou dvakrát si polknu vína. Přítel se ale urazil, protože už ho to nebavilo, že dbám stále jenom o zdraví a životní styl. Dětem se to také nelíbilo, takže jsem na internetu hledala pozitiva a negativa zdravého životního stylu a jaký to má dopad na rodinu a na zdraví. A samozřejmě, že všechno má svá pro a proti. Je logické, že když člověk jí jenom zdravé věci, tak je to docela zajímavé.

Někdy si dáme víno.

Také to prospívá jeho zdraví. Ale když jsem potom zjistila, tak rodině se to samozřejmě nelíbí. A já to chápu, takže jsem si řekla, že jsem to možná trochu přehnala a že se budu více krotit. Dětem koupím občas čokoládu nebo nanuky, oplatek a s přítelem si dáváme jednou týdně v pátek vždycky láhev vína. A je to docela příjemné. Zjistila jsem, že to nakonec nic hrozného není a že zdraví to tak moc neškodí, když si člověk občas zhřeší a dá se něco takového, na co má chuť. A jaký životní styl vyznáváte vy? Pečujete o své zdraví nebo je vám to jedno? Je mnoho typů rodin, takže je to velmi různorodé, což je ale podle mě dovře. Nic se přeci nemá přehánět.