Ještě to stihnete


Naprostá většina nevěst klade důraz na svatební šaty. Už celé generace jsou svatební šaty tím, co dělá nevěstu nevěstou, a právě proto jsou pro tolik nevěst nepostradatelnou součástí její svatby. Najít ale vhodné svatební šaty často není otázka jednoho dne, ale několika měsíců. Záleží na proporcích nevěsty, zda má nějakou představu a také záleží na finančním rámci.

ženich a nevěsta

S hledáním šatů by se mělo začít co nejdříve po zasnoubení, protože někdy to může být opravdu proces na několik měsíců. Pokud nemá nevěsta menší velikost, ale bude potřebovat šaty větší a nebo upravit, je nejlepší opravdu na nic nečekat a hledat hned. V mnohých případech se musí šaty upravit na míru, což nějaký čas zabere. Aby byl výsledek co nejlepší, je potřeba mít na úpravy dostatek času. Záleží také na tom, co všechno by se mělo upravovat. Většinou se upravuje délka a živůtek. I vybraných šatů můžeme udělat jiné, záleží na tom jakou máte představu.

Šaty musí dokonale padnout
Žádná nevěsta se nebude dobře cítit v nepadnoucích šatech, a proto je potřeba najít takové, které padnou jako ulité. V našem salonu najdete spousty šatů, které čekají na to, až si je oblečete. Ideální je zkusit více střihů, ať víte v čem se budete cítit dobře. My vám můžeme pomoct vybrat střih, který bude lichotit váš postavě.

nevěsta v šatech

Nic se vám nelíbí a máte úplně jinou představu? Pak je možné si nechat ušít svatební šaty na míru, ale pokud už v koutku duše tušíte že to bude potřeba, je nutné za námi zajít opravdu brzy, a nečekat na poslední chvíli. Na poslední chvíli už si můžete vybrat šaty jen z naší nabídky. Nikdo vám za pár dní krásné svatební šaty neušije. Ušít se dají velice rychle jen obyčejné šaty, které ale většina nevěst nevyhledává. Raději si vymezte dostatek času a hledejte šaty, které vám budou vyhovovat ve všech ohledech. U nás je velká šance že je najdete.