Nohy až do nebes


Každému nebylo dáno to, co by chtěl, ať už se jedná o výšku, tvar nebo typ vlasů, barvu očí nebo délku nohou. Máte nějaký tento nedostatek a snažíte se mu podmínit to, co si oblékáte, abyste prostě vypadali líp, tam, kde je to vhodné, uberete a tam, kde toho není moc, zase přidáte? Je to přirozené a nikdo nikomu by nic neměl vyčítat, důležité je, abychom se ve svém oblečení a obutí prostě cítili pohodlně a co nejlépe.

podpatky

Ženy menšího vzrůstu tuto situaci mohou vyřešit elegantně a to tím, že si prostě a jednoduše budou obouvat podpatky, zejména, pokud chodí do takového zaměstnání, kde je jim to povoleno, ba co víc, je to v něm dokonce vhodnější. Jenže takovou obuv také musíte střídat a pro někoho se to stalo vášní, vzpomeňte si na oblíbený seriál Sex ve městě, kde boty hrály druhou hlavní roli tohoto seriálu. A když si vzpomenete, obyčejné tenisky se tam moc nenosily, ač se v dnešní době mohou zdát, že jsou modernější a in, než bývaly. Podpatky ale zůstanou podpatky, protože dokáží navíc ještě z každého typu postavy vytvořit hezkou siluetu.

boty

Obujte si kotníkové lodičky Botish a budete vypadat stylově a elegantně při každé příležitosti. Jsou stylové, kvalitní. Pokud sáhnete například po černé barvě, budou se vám hodit ke spoustě typům vašich outfitů, pokud je třeba žádoucí, že je každý den musíte obměňovat, zejména, když pracujete s lidmi v hezkém prostředí a je důležité, jak u toho vypadáte. V takovém případě tedy musíte myslet na to, abyste nenosili pořád to samé, kombinovat to navíc s krásným obutím, to je paráda. Nemusíte se za to stydět, ne nadarmo se říká „střídat něco jako boty“, naše nohy si to totiž zaslouží, aby byly pěkně zakončeny krásnými botami. Vysoké kramfleky jsou navíc velice sexy a pokud jste svobodná, do baru nemůžete přijít jinak než s podpatky na nohou.