O magazínu Auto-moto

Jistě každého muže, ale také i některé ženy zajímá svět aut a motocyklů. Já sama třeba ještě ani nemám řidičský průkaz, ale je spoustu mladých žen, které si již v brzkém věku pořizují automobil, některé i motocykl. Na motocyklu jsem já osobně nikdy nejela ale přiznám se, že bych si to hrozně moc chtěla někdy vyzkoušet. Přiznám se, že bych se asi dost bála, ale projet se na motocyklu je dá se říci jedním z mých snů a přání. Pro všechny milovníky automobilů a motocyklů se vydává časopis o automobilech a motocyklech který se jmenuje Auto-moto.

automobil z dob minulých

Co víme o autu motu a jaké jsou základní informace?

Auto Moto je časopis Český magazín, který vydává články o krásných autech a motocyklech. 
O čem třeba píšeme konkrétněji? Například o správném výběru oblečení na motorku, pokládáme si otázku, zda se vyplatí více kožený nebo textilní oděv. Dále naše články hovoří například o tom, jaká by měla být povinná výbava na motorku, kde pisatel zmiňuje například lékárničku, reflexní vestu, samozřejmě řidičský průkaz, dokumenty k motorce a doklad o pojištění, popřípadě i prázdný formulář o dopravní nehodě. Další z článků je konkrétnější návod o tom, jak správně a ideálně uklízet a čistit vaše auto, pak článek o tom, na co si dát pozor při koupi nového automobilu, o pojištění automobilu, co najdou velcí milovníci motorek v Motorparku aj. 

motocykl

Všechny naše články obohatí vaše znalosti o automobilech a motocyklech, najdete v nich všechny potřebné informace, které byste potřebovali znát a vědět. Ceny těchto časopisů se pohybují mezi 136,- až zhruba okolo 1000 Kč. Mezi prodávané časopisy patří například časopisy – Auto TIP Klassik, Automobil revue, Svět motorů, Motocykl anebo třeba Autoprůvodce aj. jako bonus nabízíme také širokou škálu zahraničních motoristických magazínů. Tak neváhejte a objednávejte, jistě vám tyto magazíny pomohou dozvědět se o vašich motocyklech či automobilech více.