Práce se SEO

Když mi můj bratr řekl, že bude podnikat, tak jsem se musela smát, protože můj bratr byl spíše takový líný, takže jsem si ho nedokázala vůbec představit v tom, že by podnikal. Jenomže když mi můj bratr řekl, že to myslí vážně a potom mi také ukázal živnostenské oprávnění, tak jsem docela ztuhla a zavřela se mi pusa. Nemohla jsem tomu vůbec uvěřit. Můj bratr a bude podnikatel? Nemohla jsem tomu přijít na kloub, takže jsem se šla ještě ujistit raději k mámě, která mi to potvrdila. Byla jsem v šoku, ale také to bylo vlastně prima. Později jsem se také dozvěděla, že bratr šel do sebe a opravdu se o to uchází a věnuje se tomu.

Zkuste porozumět SEO.

Můj bratr už zná principy podnikání a také se zajímá o internetovou reklamu a samozřejmě taky a marketing. Bratr mi také docela vysvětlil, co třeba znamená to, když chcete být první v internetovém vyhledávači. Myslím si, že internetové vyhledávače a PPC reklamy jsou opravdu geniální proto, abyste byly vidět. A kam si dát třeba reklamu? Podle mého názoru je nejlepší reklama tam, kde je opravdu nejvíce lidí. A víte, kde to je? Samozřejmě, že na sociálních sítích. Takže třeba na Instagram anebo Facebook si můžete dát reklamu, protože tam máte určitě jistotu, že tam bude chodit nejvíce lidí.

SEO se může naučit každý.

A myslím, že také SEO je v podnikání opravdu důležité. A samozřejmě, že se nesmí zapomínat na https://www.seoconsult.cz/seo-pro-webflow další takové věci, jako například Shoptet SEO. Protože když máte třeba například také kvalitní web od super společnosti, který vám dělali sami profesionálové, tak můžete mít jistotu, že máte vlastně s podnikáním vyhráno. A když budete mít skvělé věci na anebo služby, tak se nemusíte bát, že budete mít málo zákazníků. A pokud chcete do toho jít opravdu naplno, tak se podívejte na webové stránky seoconsult.cz, kde na vás čeká spoustu informací. Já sama také přemýšlím na d SEO a podnikáním, ale mám docela strach. Uvidím, co mě čeká.