Stažení videa z vimeo rychlostí blesku


Videa na nás koukají ze všech možných serverů, ale také sociálních sítí. Stahování videí nepatří mezi žádnou závratnou novinku a mnoho z nás to považuje za brnkačku, kterou lze zvládnout na pár kliknutí. Díky tomu si můžeme ve svém počítači nebo tabletu uchovat různé zajímavá videa například o cestování, vaření, cvičení, malování, pletení, sázení, dokonce i stavění domu a tak bychom s výčtem mohli pokračovat do nekonečna. Jsou, ale společnosti, které procesy stahování neustále vylepšují z dobou, která jde neustále dopředu a přicházejí s novými možnostmi jak si takové video stáhnout. Prioritně jde všem hlavně o tom, aby tento proces byl, co nejjednudušší a také co nejkratší.

vimeo

Jednou z takových možností je stažení videa z vimeo. Vimeo je právě platforma, která sdružuje videa a to jak umělěcká, tak také autorská. Tedy každý z nás si tam takové video může uložit a nabídnout ke stažení. A jak stáhnout video z vimeo? Nemusíte se bát není to nic těžkého. Opravdu velkou výhodou stahování z vimeo je možnost stahování více videí najednou. Tedy nemusíte čekat, než se stáhne jeden soubor a poté dát ke stažení další.

Stahování videa

mobil

Ve vyhledávači stránky vimeo je potřeba nejprve najít video, které si chcete stáhnout a následně přejít do přehrávače. Pod videem najdete proklik s názvem Downloads na který kliknete. Následně vyskočí samostatné okýnko, které po Vás bude chtít výběr ze tří možnosti stažení souboru a po výběru pouze opět klinete na stahování. A poté už čekáte, než se Vaše video stáhne do počítače. A je to hotovo. Zabere to pár minut a vy máte své video k dispozici kdykoliv si ho v počítači budete chtít přehrát.

Je potřeba počítat s tím, že vimeo je v angličtině, tedy pokud tomuto jazyku nerozumíte je dobré si nastavit automatický překlad, aby Vás nic ve stahování neodradilo.